שמאי מקרקעין ברמת גן

שמאי מקרקעין ברמת גן הוא איש מקצוע חשוב מאוד בכל עסקת נדל"ן בעיר. תפקידו העיקרי של איש מקצוע זה הוא לבצע הערכות שווי של נכס או דירה במקרה של רכישת דירה. בנוסף כדאי להתייעץ עם שמאי במקרה של מכירת דירה וגם במקרה של השכרת דירה. לא מעט אנשים תוהים למה יש צורך בשמאי מקרקעין עבור מכירת דירה. התשובה לכך היא שלא פעם אנשים לא מצליחים למכור את הדירה שלהם וזאת בשל מחיר גבוה מדי שהם מציעים תמורתה. לחילופין, לעיתים אנשים דורשים מחיר נמוך מדי תמורת הדירה שלהם ולכן, שמאי מקרקעין הוא קריטי גם עבור מכירת דירה. אם אתם מחפשים שמאי מקרקעין ברמת גן, כדאי שתקראו את המאמר הבא.

רמת גן, כמו כל מרכז הארץ, הפכה איזור מבוקש בשנים האחרונות מה שהעלה באופן דרמטי את ערכם של הנכסים בשיטחה. רמת גן, כיתר ערי המרכז היא מי שהנכסים בה שונים במהותם זה מזה. קודם כל, עלינו לזכור כי מרבית הבניינים בערי המרכז אלו בניינים ישנים וכאלו שהמצב שלהם השתנה לאורך שנים. היו מי ששיפצו והיו מי שוויתרו על הזכות. לאורך השנים הפכו מקומות רחוקים בעיר לאלו שהגישה מהן נוחה יותר לתל אביב ולמרכזי תעסוקה אחרים, כך שאנחנו כבר, לכתחילה, מביטים על שדה בו הרבה פרטים הטרוגניים.

איך תדעו שאתם משקיעים נכון?

זה יכול להיות זוג צעיר שרוכש את הדירה הראשונה שלו וזה יכול להיות איש עסקים שכבר בקיא בתחום. בכל זאת, זה שמשלם על הנכס לא בהיכרח יודע להגיד מה הערך שלו. הרי בשטח הדברים יכולים להיראות באופן מסוים ,אבל איך אפשר לדעת מה הערך של נכס שנקנה בין היתר גם כסוג של השקעה?

בדיוק בשביל זה נועד שמאי מקרקעין ברמת גן. זה נכון שהוא גם מאפשר לכם להציג לרשות המוניציפלית נתונים שמורידים ממס המקרקעין שתידרשו לשלם, אבל הוא בראש ובראשונה יודע להגיד לכם כמה שווה הנכס שאתם מעוניינים לרכוש.

כיצד שמאי מקרקעין ברמת גן מעריך את השווי של הנכס?

ישנן כמה שיטות להערכת שווי הנכס אולם השיטה הנפוצה ביותר כיום היא להשוות את הנכס לעסקאות קודמות שבוצעו בסביבה של הנכס או בסביבה דומה. מעבר לכך, השמאי יבצע כמה בדיקות חשובות אשר גם הן יהיו רלוונטיות לצורך קביעת שווי הנכס כגון:

  • בדיקת הסביבה של הנכס אשר תעניק את המידע לגבי השכנים המתגוררים בסמוך לנכס. בדיקה זו תעניק מידע אודות תשתיות קיימות וכן מה מתוכנן לנכס בהמשך.
  • השמאי יבצע בדיקה משפטית שתעניק את המידע לגבי הבעלים החוקים של הנכס. בדיקה זו תעניק בהירות לגבי קיומו של שעבוד כלשהו על הנכס, כיצד הדירה רשומה במנהל המקרקעין וכן האם יש תקנון כלשהו לבניין המשותף שבו יש כללים הנוגעים לרכוש המשותף.
  • השמאי יבצע בדיקת היתר בנייה.
  • הוא יבצע בדיקה תכנונית שתספק את המידע לגבי מה מותר לבנות בנכס ומה אסור לבנות בו.
  • השמאי יבצע בדיקה הנדסית שתעניק את המידע לגבי מתי מבנה הנכס, מהו המצב הפיזי שלו, מה הוא כולל ועוד.
  • שמאי מקרקעין ברמת גן גם בודק את כל מה שקשור למיסוי מקרקעין הנוגע לנכס.
  • שמאי המקרקעין ייבצע בדיקה של השווי לנכס על סמך עסקאות שבוצעו באזור תוך ביצוע התאמות לנכס.

שמאי מקרקעין ברמת גן מלווה אתכם

כל תהליך של רכישה או שיפוץ בתחום הנדלן הוא מה שצריך לנהל אותו בקור רוח תוך מתן דגש על בחינת הנתונים לעומק. התפקיד של שמאי מקרקעין ברמת גן, שלי, של אליסף שמאי מקרקעין, באופן אישי, הוא לוודא שאתם בוחרים נכון. שנותנים לכם את המחירים המדויקים אותם אתם צריכים לשלם ושאתם מודעים היטב לשוויו של הנכס בו בחרתם.

ההמלצה הכי טובה שאני יכול לתת היא לא לסמוך על אנשי מקצוע המגיעים מבחוץ, אלא לפעול כאשר אדם מקצועי מטעמכם נותן לכם את הנתונים ומאפשר לכם פשוט לבחור נכון יותר בסופו של דבר.

שמאי מקרקעין ברמת גן

כיצד תבחרו בצורה הטובה ביותר שמאי מקרקעין ?

אם אתם זקוקים לשירותיו של שמאי מקרקעין ברמת גן, חשוב שתבחרו את הטוב ביותר בתחום זה. מדובר על עולם מורכב בו הרבה מאוד פרטים, אבל גם כזה שאתם יכולים לקבל בו לא מעט עזרה. אליסף אביטל שמאי מקרקעין מהווה את השמאי המקצועי, המנוסה והטוב ביותר בתחום המקרקעין ברמת גן והסביבה. לקבלת שירות אדיב ומקצועי, פנו עוד היום.

ניתן ליצור קשר דרך עמוד הפייסבוק שלנו בקישור: לחצו כאן.

דילוג לתוכן