שמאי מקרקעין בבת ים

תהליך רכישה של דירה הוא ללא ספק תהליך מורכב ומתיש עבור הרבה מאוד אנשים. החלק של חיפוש הדירה המתאימה תמיד היה מפרך וקשה. אך ככל שמחירי הדירות עולים עם השנים הקושי הופך לגדול הרבה יותר משום שהדירה חייבת לעמוד בתקציב שלנו. ולכן, כאשר מצליחים למצוא את דירת החלומות פעמים רבות נמצאים כבר במצב שהרצון היחידי הוא כבר להיות אחרי העסקה ולגור בבית החדש. חשוב לדעת, למרות הרצון המובן לסיים את העסקה במהירות, חשוב לשים לב לכל פרט בעסקה בכדי לחסוך אי נעימות רבה ובזבוז של כסף מיותר. לשם כך מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי של שמאי מקרקעין.

שמאי מקרקעין בבת ים – בדיקה חשובה לפני הרכישה

אחד הדברים החשובים לעשות לפני רכישת דירה הוא שכירת שירותיו של שמאי מקרקעין, תפקידו של השמאי הוא לתת הערכה מדויקת ככל האפשר על שוויה האמיתי של דירה. דבר זה חשוב כדי לדעת האם המחיר אותו אנחנו נדרשים לשלם הוא אכן המחיר האמיתי של הדירה. כל אחד מבין שאם נשלם סכום מסוים על דירה ולאחר מכן נגלה שהשווי האמיתי שלה נמוך משמעותית זו תהיה הפתעה יקרה ולא נעימה.

למה צריך שמאי מקרקעין ?

שמאי מקרקעין בבת ים – רק אצל המקצוענים!

בניגוד לקנייה בסופר או בחנות שם אתם אלו שמחליטים האם המוצר המסוים שווה את מחירו. בשוק הנדל"ן יש צורך בבעל מקצוע מנוסה ואמין בכדי להבטיח שאכן הסכום הנדרש עבור הדירה הוא אכן השווי שלה, הסיבה לכך היא פשוטה. פרטים רבים בקשר לדירה לא מתגלים דווקא במבט עיניים פשוט. דוגמא נפוצה היא בנייה בלתי חוקית. ניקח לדוגמא דירה של 120 מ"ר אשר בעליה מבקש עבורה כ-2 מיליון שקלים, יכול להיות שעל פניו העסקה נראית משתלמת אך בדיקה של שמאי מקרקעין בבת ים יכולה לגלות בנייה בלתי חוקית בנכס. גילויי שכזה שהופך את השווי האמיתי לנמוך הרבה יותר.

כאשר מדובר בסכומים גדולים כל כך יש צורך בקבלת ייעוץ של איש המקצוע הטוב ביותר והאמין ביותר. אליסף אביטל שמאי מקרקעין הוא שמאי מקרקעין בעל ניסיון אשר יוכל לבדוק את הנכס בעזרת ניסיונו ולגלות כל פגם אפשרי בדירה וכך לחסוך לכם אלפי שקלים. אז אם אתם זקוקים לשמאי מקרקעין  פנו אליו עוד היום ובטוח שתהיו מרוצים!

דילוג לתוכן