שמאי דירות בתל אביב

מוכרים או קונים דירת מגורים בתל אביב? זה הזמן לדעת הכול על שירותי שמאי מקרקעין בעיר הגדולה

שמאי דירות בתל אביב, תל אביב בירת המסחר, התרבות וחיי הפנאי של ישראל, היא גם אחת מהערים היקרות ביותר בישראל בכל הנוגע למחירי הדיור, עם ביקושים גואים וזינוק משמעותי ותנודתי במחירי הדירות לאורך השנים האחרונות. עד לפני חמש שנים, המחיר הממוצע של דירה שנרכשה בתל אביב עמד על 2.8 מיליון ₪ (לפי נתוני ה-למ"ס), וכיום, המחיר הממוצע עומד על 3.7 מיליון ₪. היבט נוסף המאפיין את שוק הנדל"ן למגורים בתל אביב בא לידי ביטוי בהיקפי הבנייה החדשה במהלך העשור האחרון. נכון להיום, הבנייה החדשה בתל אביב מהווה כ-7% מכלל התחלות הבנייה בישראל, כאשר ל-30 אלף הדירות החדשות שנוספו לעיר במהלך העשור האחרון מתווספות מאות דירות חדשות במסגרת פרויקטים שונים בתחום ההתחדשות העירונית (תמ"א 38) במהלך השנים האחרונות.

מוכרים או קונים נכס למגורים בתל אביב? זה הזמן לשירותי שמאי מקרקעין

שוק הנדל"ן למגורים בתל אביב הוא אחד משווקי הנדל"ן התנודתיים ביותר בישראל עם שינויים תכופים במחירי הדירות המוצעות למכירה בכל רחבי העיר, גם בשוק הדירות החדשות וגם בשוק הדירות יד שנייה. כפועל יוצא מכך, כל עסקת נדל"ן למגורים בתל אביב (בכל סדר גודל כספי), חייבת להיות מלווה על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם, לרבות, מתווכי נדל"ן, עורכי דין בתחום דיני המקרקעין ושמאי מקרקעין האמון על הערכות שווי ואומדן שווי הדירות.

שירותיו של שמאי דירות בתל אביב נחוצים ומיועדים לכל אילו מביניכם המעורבים בעסקת נדל"ן כזו או אחרת בשוק הנדל"ן למגורים בתל אביב, ואין זה משנה אם אתם בצד של המוכרים או בצד של הרוכשים. בשני המקרים, שירותיו המקצועיים של שמאי דירות בתל אביב יאפשרו לכם לקבל נתון מדויק בכל הנוגע לשווי הנכס אותו אתם מעוניינים לרכוש או למכור, ובכך, תוכלו  לבחון את כדאיות העסקה בזמן אמת ולבסס את החלטתכם על מכלול המשתנים המשפיעים על מחיר הנכס.

שירותי שמאי דירות לשוק הנדל"ן למגורים בתל אביב

שירותיו המקצועיים של שמאי דירות בתל אביב מתמקדים אומנם בהערכת שווי הנכס המיועד למכירה/קנייה, אך הוא מלווה במספר שירותים נלווים שלכל אחד מהם חשיבות מכרעת בכל הנוגע לקבלת ההחלטה הסופית שלכם בכל הנוגע למימוש ו/או אי מימש העסקה.

בין יתר השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידי שמאי מקרקעין המתמחה בשוק הנדל"ן למגורים בתל אביב תוכלו למצוא:

  • הערכת שווי הנכס על פי גישת ההשוואה שהיא למעשה שיטה נפוצה להערכת שווי דירות למגורים. שיטה זו מבוססת על ניתוח עסקאות בשוק הנדל"ן למגורים ועל בחינת פרמטרים שונים המשפיעים באופן ישיר על שווי הדירה, לרבות, גודל הדירה, מצבה התחזוקתי, סביבת המגורים וכדומה.
  • בדיקות נלוות לצורך בירור בעיות מיסוי ו/או שעבוד על הנכס ו/או בעיות בגין בניה בלתי חוקית בשטח הנכס
  • בדיקת תשתיות מקיפה של הכנס ומבנה המגורים
  • בירור נושא רישום הדירה בטאבו
  • בדיקה מקיפה של סביבת הנכס בכל הקשור לאישור בנייה עתידיים בסביבת הנכס

חשוב לציין שכל אחד מהשירותים המוצעים לכם על ידי שמאי דירות בתל אביב נועדו לצרכי הערכת שווי הדירה אותה אתם מעוניינים לרכוש או למכור, וזאת בהתאם לאחת או יותר משלוש הגישות הנפוצות ביותר בתחום שמאות מקרקעין לצרכי הערכת שווי של נכסי נדל"ן תוך התמקדות בשוק הנדל"ן למגורים בתל אביב.

אליסף - משרד שמאות מקרקעין מציג: התמחות בשוק הנדל"ן למגורים בתל אביב

  • אנחנו באליסף משרד שמאות מקרקעין, עוסקים ומתמחים בכל ההיבטים הנלווים להערכות שווי נכסים מכל סוג, תוך התמחות ענפית בשוק הנדל"ן למגורים בתל אביב. שירותי שמאי דירות בתל אביב המוצעים על ידינו מבוססים על הניסיון והידע המקצועי העומד לרשותו גם בתחום שמאות מקרקעין וגם בתחום דיני המקרקעין והם מיועדים לכל אילו מביניכם המעוניינים לקנות או למכור דירה ברחבי תל אביב ולכל אילו מביניכם הבוחנים אפשרויות השקעה בשוק הנדל"ן למגורים בעיר הגדולה.

    לרשותנו, היכרות מעמיקה עם שוק הדירות למכירה בתל אביב ומאגרי מידע שונים המסייעים לנו לבחון את כל הפרמטרים הנדרשים לצרכי הערכת שווי ואומדן שווי של כל סוגי הדירות ברחבי תל אביב. למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאןhttps://www.eliasaf.co.il/

שמאי דירות בתל אביב

ניתן ליצור קשר דרך עמוד הפייסבוק שלנו בקישור: לחצו כאן.

דילוג לתוכן